Pievienots

Pavasaris

Pavasaris ienes jaunas izmaiņas!

⇒ Piedāvājam Jums tikai gatavo produkciju, kas ir pieejama iegādei uzreiz, indiviuāli pasūtījumi netiek veikti

Aktuālos pieejamos produktus ir iespējams apskatīt mūsu Facebook lapā, mūsu lapas “Veikala” sadaļās vai sazinoties ar mums e-pastā – info@milumammu.lv

Tamborēto dārzeņu un augļu produkcija – raksti mums e- pastā vai Facebook profilā un dosim ziņu, kas būs pieejams konkrētajā brīdī

⇒ Pieejama starptautiskā sūtīšana, dzīvo ārpus Latvijas, bet vēlies iegādāties – viss iespējams! Par sūtīšanas izmaksām sazināties individuāli e-pastā

⇒ We offer international shipping for our available products, just send to us email via info@milumammu.lv for shipment costs and options

Izmaiņas vienmēr ir uz labu!

Pievienots

Ziemassvētku brīvdienas ✨

Mīļie klienti! ☃️

Paldies Jums, ka izvēlējāties mūs un mūsu piedāvātos produktus šogad! 🥰

Visi saņemtie pasūtījumi ir apstrādāti, sagatavoti, izsūtīti un ceļā pie Jums 🎄 🎀

Vēlam Jums visiem priecīgus un gaišus svētkus! 💗

👉 No 18.decembra līdz 10.janvārim – mēs dodamies svētku brīvdienās 🎄☃️

Pievienots

Izmaiņas pasūtījumos!

Mūsu mīļie klienti!

Esam nolēmuši atteikties no individuāliem pasūtījumiem un piedāvāt Jums tikai gatavo produkciju, kas ir pieejama iegādei uzreiz.

Kādu laiciņu mājaslapā pieejamās produkcijas skaits varētu būt mazāks. Mēs mēģināsim jaunās izmaiņas ieviest pēc iespējas ātrāk un operatīvāk. Aktuālos pieejamos produktus ir iespējams apskatīt mūsu Facebook lapā un arī mūsu veikala sadaļās.

Pašlaik tamborēto dārzeņu un augļu sadaļa nav redzama, jo tiek veikti uzlabojumi, bet Jūs droši rakstiet mums un vaicājiet par tamborētajiem produktiem, kas ir gatavi un kurus ir iespējams iegādāties uzreiz.

Izmaiņas vienmēr ir uz labu!

Pievienots

Dodamies svētku atpūtā 🎄

Saiņojam pēdējos šī gada pasūtījumus un dodamies pelnītā svētku atpūtā! 🎄☃️🎀
Paldies ikvienam no Jums, kas šogad veica vai plānoja veikt kādu pasūtījumu pie mums. Mums bija patiess prieks kopā ar Jums darboties!
Vēlam priecīgus un gaišus svētkus! 💗
👉 Esam svētku atpūtā no 18.decembra līdz 7.janvārim, gaidīsim sniegu, lai veltu lielus ☃️ kopā ar mūsu mazajiem 😊🥰

Pievienots

Svētku laikam tuvojoties

Mīļie mūsu klienti!
Balto saulgriežu laiks tuvojas straujiem soļiem, tādēļ aicinām Jūs plānot laicīgi, lai svētku laiks būtu mierīgs gan Jums, gan mums.
Līdz 25.novembrim Tev ir iespēja pasūtīt savu individuālo dāvanas pasūtījumu, ko Tu saņemtu līdz Ziemassvētkiem.
⇒ Informējam, ka decembrī individuālie pasūtījumi ar izpildes termiņiem līdz Ziemassvētkiem netiks pieņemti.
⇒ Ja Tu nokavē pieteikšanās laiku, tad droši dāvanu meklē mūsu gatavajā produkcijas piedāvājumā Montessori priekšauti, tuneļšalles, dāvanu kartes un citi mūsu gatavie produkti, par kuriem vari uzzināt ar mums sazinoties.
Gatavās produkcijas pasūtījumi tiks apstrādāti un izsūtīti līdz 13.decembrim.
Lai mums visiem jauks šis svētku gaidīšanas laiks! ♥

Pievienots

Vasaras režīms!

Mīļie mūsu klienti!

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz to, ka no 21.jūnija līdz 15.augustam darbosimies vasaras režīmā – jauni, individuāli pasūtījumi netiks pieņemti!

Šajā laika periodā, varēsiet iegādāties/ pasūtīt jau gatavo – uzreiz pieejamo produkciju, kuru variet atrast/ aplūkot šeit:

Par gatavajiem/ uzreiz pieejamajiem tamborētajiem augļiem, dārzeņiem un pārtikas produktiem, lūgums rakstiet, interesējieties par to, kas ir pieejams uz konkrēto mirkli.

Atgādinām, ka vienmēr variet iegādāties mūsu dāvanu karti sev vēlamajā summā, ko varēsiet izmantot nākamos 6 mēnešus no iegādes brīža.

Lai visiem jauka, silta vasara un burvīgs šis atvaļinājumu laiks!

Pievienots

Jaunums – dārzeņu dobe ar labirintu!

Pateicoties Granta programmas (ie)dvesma projekta finansējumam, saimnieciskās darbības attīstībai, tika iegādāts CNC darba galda komplekts. Ar CNC darba galda komplekta palīdzību varējām īstenot jaunā produkta ideju realitātē – daudzfunkcionālā dārzeņu dobe.

Daudzfunkcionālajai dārzeņu dobei ir trīs spēļu funkcijas:

  • dārzeņu spēļu dobe, kuras komplektā ietilpst 3 burkāni, 2 redīsi, 1 biete un 1 sīpolloks jautrām “stādīšanas” spēlēm;
  • dobes starpsienā ir izveidots burkāna siluets, kurā var izvērt aukliņas atbilstošajās krāsās;
  • dobes otrā pusē ir iestrādāts labirints ar zīmētiem burkāniem, bietēm un āboliņa lapiņām, kur uzmetot atbilstošo attēlu metamajā kauliņā, ar zaķīša figūriņas palīdzību labirintā ir jāatrod ceļš pie sava garduma.

Daudzfunkcionālās dārzeņu dobes cena – 135Eur

Tiek izgatavota pēc pasūtījama, izgatavošanas ilgums – 2-3 nedēļas

Lai pasūtīti, rakstiet mums uz epastu – info@milumammu.lv

Pievienots

Uzzini vairāk par mums un mūsu plāniem

Mums bija lieliska iespēja kā Granta programmas (ie)dvesma finansējuma ieguvējiem tikt pie intervijas, kurā var iepazīties ar mūsu produktu, uzzināt mūsu plānus un nedaudz iepazīt mūs!

Sirsnīgs paldies Ooo Sajūtu darbnīca par iespēju filmēties jaukajās un atmosfēriskajās darbnīcas telpās!

Seko līdzi Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs jaunumiem un uzzini, kad būs jaunā SEB Latvia un Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs Granta programmas (ie)dvesma projektu iesniegšana.

Video skaties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=4N9fqqVjdeI

Pievienots

Uzsākam Granta programmas (ie)dvesma projekta īstenošanu

2017.gada rudenī mēs piedalījāmies Grantu programmas (ie)dvesma projektu konkursā, ko SEB banka kopā ar Jūrmalas pilsētu un Mārupes un Olaines novadiem organizēja. Iniciatīvas mērķis bija atbalstīt Jūrmalas, Mārupes un Olaines pašvaldību teritorijā strādājošos jaunuzņēmumus un vēl neīstenotas biznesa idejas.

Pateicoties Granta programmas (ie)dvesma projekta finansējumam, saimnieciskās darbības attīstībai, tika iegādāts CNC darba galda komplekts. Ar CNC darba galda komplekta palīdzību varēsim īstenot jaunā produkta ideju realitātē – daudzfunkcionālā dārzeņu dobe.

Vairāk par Granta programmu (ie)dvesma meklē šeit, jo jau rudenī vari pieteikties Granta programmas (ie)dvesma nākamajai projektu konkursa kārtai.