Pievienots

Ziemassvētku brīvdienas ✨

Mīļie klienti! ☃️

Paldies Jums, ka izvēlējāties mūs un mūsu piedāvātos produktus šogad! 🥰

Visi saņemtie pasūtījumi ir apstrādāti, sagatavoti, izsūtīti un ceļā pie Jums 🎄 🎀

Vēlam Jums visiem priecīgus un gaišus svētkus! 💗

👉 No 18.decembra līdz 10.janvārim – mēs dodamies svētku brīvdienās 🎄☃️

Pievienots

Izmaiņas pasūtījumos!

Mūsu mīļie klienti!

Esam nolēmuši atteikties no individuāliem pasūtījumiem un piedāvāt Jums tikai gatavo produkciju, kas ir pieejama iegādei uzreiz.

Kādu laiciņu mājaslapā pieejamās produkcijas skaits varētu būt mazāks. Mēs mēģināsim jaunās izmaiņas ieviest pēc iespējas ātrāk un operatīvāk. Aktuālos pieejamos produktus ir iespējams apskatīt mūsu Facebook lapā un arī mūsu veikala sadaļās.

Pašlaik tamborēto dārzeņu un augļu sadaļa nav redzama, jo tiek veikti uzlabojumi, bet Jūs droši rakstiet mums un vaicājiet par tamborētajiem produktiem, kas ir gatavi un kurus ir iespējams iegādāties uzreiz.

Izmaiņas vienmēr ir uz labu!

Pievienots

Vasaras režīms!

Mīļie mūsu klienti!

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz to, ka no 21.jūnija līdz 15.augustam darbosimies vasaras režīmā – jauni, individuāli pasūtījumi netiks pieņemti!

Šajā laika periodā, varēsiet iegādāties/ pasūtīt jau gatavo – uzreiz pieejamo produkciju, kuru variet atrast/ aplūkot šeit:

Par gatavajiem/ uzreiz pieejamajiem tamborētajiem augļiem, dārzeņiem un pārtikas produktiem, lūgums rakstiet, interesējieties par to, kas ir pieejams uz konkrēto mirkli.

Atgādinām, ka vienmēr variet iegādāties mūsu dāvanu karti sev vēlamajā summā, ko varēsiet izmantot nākamos 6 mēnešus no iegādes brīža.

Lai visiem jauka, silta vasara un burvīgs šis atvaļinājumu laiks!

Pievienots

Jaunums – dārzeņu dobe ar labirintu!

Pateicoties Granta programmas (ie)dvesma projekta finansējumam, saimnieciskās darbības attīstībai, tika iegādāts CNC darba galda komplekts. Ar CNC darba galda komplekta palīdzību varējām īstenot jaunā produkta ideju realitātē – daudzfunkcionālā dārzeņu dobe.

Daudzfunkcionālajai dārzeņu dobei ir trīs spēļu funkcijas:

  • dārzeņu spēļu dobe, kuras komplektā ietilpst 3 burkāni, 2 redīsi, 1 biete un 1 sīpolloks jautrām “stādīšanas” spēlēm;
  • dobes starpsienā ir izveidots burkāna siluets, kurā var izvērt aukliņas atbilstošajās krāsās;
  • dobes otrā pusē ir iestrādāts labirints ar zīmētiem burkāniem, bietēm un āboliņa lapiņām, kur uzmetot atbilstošo attēlu metamajā kauliņā, ar zaķīša figūriņas palīdzību labirintā ir jāatrod ceļš pie sava garduma.

Daudzfunkcionālās dārzeņu dobes cena – 135Eur

Tiek izgatavota pēc pasūtījama, izgatavošanas ilgums – 2-3 nedēļas

Lai pasūtīti, rakstiet mums uz epastu – info@milumammu.lv

Pievienots

Uzzini vairāk par mums un mūsu plāniem

Mums bija lieliska iespēja kā Granta programmas (ie)dvesma finansējuma ieguvējiem tikt pie intervijas, kurā var iepazīties ar mūsu produktu, uzzināt mūsu plānus un nedaudz iepazīt mūs!

Sirsnīgs paldies Ooo Sajūtu darbnīca par iespēju filmēties jaukajās un atmosfēriskajās darbnīcas telpās!

Seko līdzi Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs jaunumiem un uzzini, kad būs jaunā SEB Latvia un Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs Granta programmas (ie)dvesma projektu iesniegšana.

Video skaties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=4N9fqqVjdeI

Pievienots

Uzsākam Granta programmas (ie)dvesma projekta īstenošanu

2017.gada rudenī mēs piedalījāmies Grantu programmas (ie)dvesma projektu konkursā, ko SEB banka kopā ar Jūrmalas pilsētu un Mārupes un Olaines novadiem organizēja. Iniciatīvas mērķis bija atbalstīt Jūrmalas, Mārupes un Olaines pašvaldību teritorijā strādājošos jaunuzņēmumus un vēl neīstenotas biznesa idejas.

Pateicoties Granta programmas (ie)dvesma projekta finansējumam, saimnieciskās darbības attīstībai, tika iegādāts CNC darba galda komplekts. Ar CNC darba galda komplekta palīdzību varēsim īstenot jaunā produkta ideju realitātē – daudzfunkcionālā dārzeņu dobe.

Vairāk par Granta programmu (ie)dvesma meklē šeit, jo jau rudenī vari pieteikties Granta programmas (ie)dvesma nākamajai projektu konkursa kārtai.

Pievienots

Jauni izaicinājumi!

Septembris – novembris mums tika pavadīts SEB Latvia granta programmas “(ie)dvesma” zīmē, paldies šim biznesu ideju konkursam, kas iedvesmoja mūs realizēt / attīstīt produkta “Dārzeņu dobe” ideju.
Liels paldies SEB Latvia, Olaines novada pašvaldība un Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs par konkursa rīkošanu un iespējām, un milzīgs paldies visiem mūsu atbalstītājiem un līdzjutējiem, Jūsu ticība mums, dod spēkus un iedvesmu doties tālāk!
Konkurss ir noslēdzies un priekšā ir jauni izaicinājumi, lai sasniegtu mūsu mērķus.
Nākamais gads solās būt ļoti radošs un darbīgs gads, tāpēc sekojat līdzi MiluMammu jaunumiem!

 

Pievienots

Atjaunojam spēkus jaunām idejām

Mīļie mūsu klienti!

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz to, ka no 26.oktobra līdz 15.novembrim, mums būs neliela pauze, atjaunosim spēkus, lai varam aktīvi darboties Ziemassvētku noskaņās. Informējam, ka šajā laika posmā, jaunus pasūtījumus nepieņemsim.

Bet, ja Tev šajā laika posmā steidzami vajag mūsu produktu kādam mazajam pasaules izzinātājam, lūdzu ņem vērā, ka mūsu produkciju vari atrast šādās vietās:

  • veikals “Rozes Bode” Teātra ielā 4, Rīgā, kur Tu atradīsi dāvanu komplektus pašiem mazākajiem pirmajos svētkos
  • veikals “MūsMāja – Plaza” Mūkusalas ielā 71, Rīgā, T/C Riga Plaza – tur Tu vari iegādāties mūsu tamborētos augļus, dārzeņus un pārtikas produktus
  • “Ooo sajūtu darbnīcā” Kūdras ielā 17a, Olainē – tur Tu vari iegādāties mūsu tamborētos augļus, dārzeņus, pārtikas produktus un jau sagatavotus dāvanu komplektus
Pievienots

Dalība RESOBOX galerijas izstādē Ņujorkā!

Ja esi Ņujorkā, laika posmā no 09.12.2016 līdz 31.03.2017, dodies uz RESOBOX  galeriju, kur pašlaik norisinās “World Amigurumi Exhibition”, kur var sastapt MiluMammu produkciju. Izstādē piedalās arī mūsu  jaunumi kā tomātu ķekars, bumbieris un mūsu izstādes unikālais produkts džutas ingvers.

Par izstādi un tās dalībniekiem lasi šeit: http://resobox.com/exhibition/amigurumi-world-16/

If you are in New York, then go to RESOBOX gallery, where you can find our masterpieces, as we are participating in “World Amigurumi Exhibition” till 31.03.2017. There you will find our newest products like tomatoes branch, pear and our theme piece ginger from jute fiber.

More about exhibition and its participants find here: http://resobox.com/exhibition/amigurumi-world-16/

Pievienots

Labas ziņas visiem aktīvo nodarbību cienītājiem!

Jau kādu laiciņu darbojamies pie mūsu produktu atjaunošanas. Pirms kāda laiciņa tapa pirmais burkāns ar nopogājamām lapām, un tagad arī apaļajam redīsam, bietei un lielajai bietei LAPAS VAR PIEPOGĀT! Bet šiem darbīgajiem dārzeņiem pievienojas arī cepta ola, kurai dzeltenumu var pielipināt ar lipekļa palīdzību. Katrs var izvēlēties sev tuvāko produktu! :)