Par mums

Par MiluMammu

Parādoties dzīvē mazam brīnumam un iespējai audzināt mazo mūzu, kas iedvesmo jaunām lietām un izaicinājumiem, radās vēlme dalīties ar prieku un pozitīvām emocijām, ko sniedz kopā pavadītais laiks. Pateicoties jaunajām sajūtām, vēlējāmies arī citiem dot iespēju padarīt interesantāku un krāsaināku kopā pavadīto laiku ar viņu mazajiem ķipariem. Novērtējot to laiku, ko savulaik mūsu mammas veltīja mums maziņiem esot, tika salikti kopā divi vārdi: “mīlu mammu”…. un bija dzimusi ideja par MiluMammu.

Mēs esam priecīgi par iespēju dalīties ar sava radošā darba produktu, kas var palīdzēt gan lielākiem, gan mazākiem apgūt plašās pasaules zināšanas, aptaustot tamborētus dārzeņus un augļus, kurus var pabužināt, paņurcīt un pēc tam arī izmazgāt! Visi produkti ir 100% roku darbs.

MiluMammu piedāvā:

Tamborētus augļus un dārzeņus, kas ir lielisks uzskates materiāls mazākiem apgūt ne tikai to nosaukumus un krāsas, bet arī formas un tekstūras, kā arī iespēja trenēt un attīstīt mazo pirkstu motoriku, bet savukārt lielākiem bērniem tie palīdz vieglāk apgūt un izprast skaitļus.

Piedāvājam arī dažādas smukumlietas pašiem mazākajiem, bet mazliet lielākiem rotaļlietas, kas veicina loģiskās domāšanas attīstību.

 2018.gada sākumā, mums bija lieliska iespēja kā Granta programmas (ie)dvesma finansējuma ieguvējiem tikt pie intervijas, kurā var iepazīties ar mūsu produktu, uzzināt mūsu plānus un nedaudz iepazīt mūs!

Interviju ar mums skaties šeit: ej.uz/MiluMammu_ intervija

Ir tik svarīgi nepalaist garām mirkli, kad mazie ir mazi! Atrast ikdienas steigā laiku, ko var pavadīt kopā!

“Mīliet bērnību, atbalstiet spēles un priekus.” /Žans Žaks Ruso/